Sprecher Schuh CA9-265-11-120W Electrical Motor Contactor 265A 120V
SKU: CA9-265-11-120W
CA9-265-11-120W
Other people want this. 15 people have this in their carts right now.
Category:
Fast Shipping
Carrier information
24/7 Support
7x24-hour service
20k
20k products
Super many products
Payment Method
PayPal, Alipay
Description
CA9 265 11 120W 0
Notes on ordering
After-Sales Service
Company Information
about
Brand & Related Product
Brand-Related-Product-830
Our Advantages
Exact match for many brands
We make replacements easy with an exact match for almost any brand.
We use OEM catalogs to match your part number
Don't worry about ordering the wrong part by matching your part number with our OEM catalogs.
Competitively priced
Shop with confidence knowing we are offering very competitive pricing!
Orders usually ship the same day
Rest assured your order will arrive as soon as possible knowing we usually ship the same day.
Individually inspected
Before any package is shipped we carefully inspect every product to ensure quality.
Guaranteed for one full year
All of our New Surplus and Reconditioned products come with a 1 year warranty.
Run Business
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Sprecher Schuh CA9-265-11-120W Electrical Motor Contactor 265A 120V”