BECKHOFF CX5120-0112 Industrial PC – Robust Automation Controller
SKU: CX5120-0112
CX5120-0112
Other people want this. 15 people have this in their carts right now.
Category:
Fast Shipping
Carrier information
24/7 Support
7x24-hour service
20k
20k products
Super many products
Payment Method
PayPal, Alipay
Description
Brand Beckhoff
Model CX5120-0112
Voltage 24 V DC
Country of Origin Germany
Weight 1.2 kg
Dimensions 120 mm x 100 mm x 60 mm (W x H x D)
Warranty 2 years
Certifications CE, UL, RoHS
SKU / MPN CX5120-0112
What’s in the box Industrial PC unit, mounting bracket, quick start guide
Processor Intel Atom E3827 Dual-Core 1.75 GHz
Memory 2 GB DDR3 RAM
Storage 64 GB SSD
Operating Temperature -20°C to +60°C